Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó

McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó
McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó
4 100 Kčs DPH
Barva: Černá a bordó
Velikost: 38 x 15 x 32 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Velmi elegantní dámská kožená taška Serafina je přizpůpsobena ženám, které oceňují styl dvou barev. Uzavírá se zipem. Uvnitř zajímavá podšívka v bíločerném provedení, designu Paisley, dvě otevřené a jedna zipová kapsa, místo na tablet. Na zadní straně také kapsička na zip. Má pevné a zdobené rukojeti. Jemný, zlatavý řetízek s logem McKlein.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein dámská kabelka na tablet Serafina černá a bordó ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód