Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá

McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá
McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá
7 819 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Šířka 43,5 cm Výška 34 cm Dno 16,5cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato kožená taška typu lékařský kufřík, výrobce McKlein, je vyrobena z přírodní kůže nejvyšší kvality. Uzavírá se na pevný a ozdobný bigel, který výrazně usnadňuje přístup do kufříku a malou přezkou na zámek s klíčkem. Uvnitř praktický organizátor pro propisky, vizitky a telefon a několik větších kapes. Kromě toho je střední přihrádka (40 x 5 x 29 cm) vyztužená ABS pěnou tak, aby poskytovala ochranu pro přenos notebooku 17". Pojme spoustu složek a dokumentů. Má klasické rukojeti a přídavný ramenní popruh délky 44 - 65 cm. Váha 2,4 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein extravagantní kožená taška Harrison nejen na notebook 17 hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód