Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá

McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá
McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá
7 683 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 45 cm Výška 33 cm Dno18 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato kožená taška typu lékařský kufřík, výrobce McKlein, je vyrobena z přírodní kůže nejvyšší kvality. Uzavírá se na pevný a ozdobný bigel, který výrazně usnadňuje přístup do kufříku a malou přezkou na zámek. Uvnitř praktický organizátor pro propisky, vizitky a telefon a několik větších kapes. Kromě toho je střední přihrádka (43 x 5 x 30 cm) vyztužená tak, aby poskytovala správnou ochranu pro přenos notebooku 17". Pojme spoustu složek a dokumentů. Má klasické rukojeti a přídavný ramenní popruh délky 44,5 -64,5 cm. Váha 2,9 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein kožená taška Morgan nejen na notebook 17 černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód