Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, poslední termín objednávky zboží s garancí doručení do vánoc je nejpozději do 15.12.2023. Zboží značek Barelly Bags, Cartello a Galskor, bohužel nebude doručeno do vánoc.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a důvěru. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků...

McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá

McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá
McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá
6 560 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 43 x 15 x 33 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Pánská taška Clinton 2v1, s odnimatelným vozíkem, je velmi prostorná a ideální na cesty. Její praktičnost spočívá i v tom, že ji můžete nosit na rameni anebo připevnit na menší vozík pomocí speciálního zipového systému. Je vyrobena z kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor je několik předělů, tím pádem spoustu místa na dokumenty, knihy, složky atd.. Druhá komora (41 x 5 x 31 cm), je vyztužená ABS hrubou pěnou, která poskytuje ochranu proti vlhkosti, můžete zde umístit notebook 17" palců. Na přední části jsou čtyři zipové kapsy. V jedné je umístěn tzv. organizátor. Druhá slouží pro umístění nápoje a další dvě na drobnosti. Tašku lze zavěsit i na jiné držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh délky 33-48 cm, délka uch 12 cm, délka teleskopické ručky 101 cm. Rozměry tašky s vozíkem: 44,5 x 36 x 20 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein kožená taška na notebook 17 Clinton s odepínacím vozíkem černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód