Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá

McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá
McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá
8 720 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 43 x 16 x 33 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Praktická, kožená taška McKlein Damen, je ideální pro všechny, kteří často cestují za obchodem či prací. Taška se vyznačuje elegantním designem exteriéru a vysokou funkčností. Její praktičnost spočívá v tom, že ji můžete samostatně nosit na rameni, nebo připevnit na vozík a táhnout ji jako kufr. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor je několik předělů, tím pádem spoustu místa na dokumenty, knihy, složky atd. Druhá komora s místem na notebook 17" palců, je vyztužená, o rozměrech (41,5 x 5 x 31,5 cm). Na přední části je jedna větší zipová kapsa s tzv. organizérem a druhá, menší na drobnosti. Tašku lze rozšířit až o 3 cm. Můžete ji zavěsit na jiné držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh Comfort Flex délky 36-53 cm, délka kožených uch 11cm, délka teleskopické ručky 99 cm. Celkový rozměr tašky s vozíkem 46 x 22 x 36 cm. 

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein kožená taška na notebook 17 palců Damen s odepínacím vozíkem černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód