Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá

McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá
McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá
8 918 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: 44 x 19 x 33 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Kožená taška Midway 2v1, je ideální pro všechny, kteří často cestují za obchodem či prací.Taška se vyznačuje módním designem exteriéru a vysokou funkčností. Její praktičnost spočívá v tom, že ji můžete samostatně nosit na rameni, nebo připevnit na vozík a táhnout ji jako kufr. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor je kapsa na gumičku a spoustu místa na dokumenty, knihy, složky, či jiné pro Vás potřebné věci. Druhá komora s místem a obalem na notebook 17" palců o rozměrech (40 x 5 x 28,5 cm), na zip, s uchy, který lze dle potřeby vyjmout a použít samostatně. Na přední části je jedna větší zipová kapsa s tzv. organizérem, několika předěly a kapsou na zip. Rozměry největší komory: 42 x 5 x 30,5 cm. Tašku lze rozšířit. Můžete ji zavěsit na jiné držadlo cestovního kufru. Zvlášť obal, který ji chrání před špatným počasím. Má dodatkový popruh Comfort Flex délky 35-50 cm, délka kožených uch 10 cm, délka teleskopické ručky 101 cm. Celkové rozměry tašky s vozíkem 49 x 33 x 35 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein kožená taška na notebook 17 palců Midway s odepínacím vozíkem hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód