Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá

McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá
McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá
11 090 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 43 x 18 x 34 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Kožená taška McKlein Sheridan, je ideální pro všechny, kteří často cestují za obchodem či prací. Taška se vyznačuje nejen klasickým designem, ale i vysokou funkčností. Její praktičnost spočívá v tom, že ji můžete samostatně nosit v ruce, nebo připevnit na vozík a táhnout ji jako kufr. Hlavní komora se uzavírá kombinovaným zámkem, pro bezpečnost důležitých dokumentů, uvnitř je několik přihrádek např. na složky a zabudované pouzdro na notebook 17" palců o rozměrech (38 x5 x 30 cm). Rozměry největší komory (41,5 x 10 x 30 cm). Na přední části je jedna větší zipová kapsa s několika přihrádkama a další kapsa na zip s tzv. organizérem. Můžete ji zavěsit na jiné držadlo cestovního kufru. Zvlášť obal, který ji chrání před špatným počasím. Délka teleskopické ručky 101 cm. Celkové rozměry tašky s vozíkem 46 x 22 x 36 cm. Váha tašky bez vozíku 3,6 kg, bez vozíku 5,4 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein kožená taška na notebook 17 Sheridan s odepínacím vozíkem černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód