Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, poslední termín objednávky zboží s garancí doručení do vánoc je nejpozději do 15.12.2023. Zboží značek Barelly Bags, Cartello a Galskor, bohužel nebude doručeno do vánoc.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a důvěru. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků...

McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund

McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund
McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund
5 906 Kčs DPH
Barva: Burgund
Velikost: Výška 45,5 cm Šířka 33 cm dno 9 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Praktická, elegantní kožená taška neseser Reagan, je ideální nejen do práce, ale i na cesty. Uzavírá se dvěma zámky na třímístný kód, který Vám zajistí bezpečnost Vašich dokumentů. Uvnitř pevná podšívka. Na jedné ze stran, je umístěno několik přihrádek s organizérem na propisky či vizitky. Pojme spoustu složek a dokumentů. Robustní, kožené a pevné rukojeti. Vnitřní rozměry: 43,5 x 30 x 6,5 cm. Váha 2,4 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein pánská kožená aktovka Reagan burgund ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód