Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá

McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá
McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá
4 390 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 30,5 cm Šířka 42 cm dno 11,5cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Pohodlná, prostorná taška Elston je ideální nejen pro každodenní nošení, ale i na cesty. Je vyrobena z kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor jsou tři volné kapsy a několik předělů, tím pádem spoustu místa na dokumenty, knihy, složky atd. Druhá komora (40x5x28cm), je vyztužená, můžete zde umístit notebook 17" palců. Na přední části jsou dvě zipové kapsy. V jedné je umístěn tzv.organizátor. Na zadní části další kapsa na zip. Tašku lze zavěsit na držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh délky 33-34 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein pánská kožená taška Elston nejen na notebook 17 černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód