Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá

McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá
McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá
5 433 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 31,5 cm Šířka 42 cm dno 12,5 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Praktická, kožená taška Lexington, je ideální nejen do práce, ale i na cesty. Uzavírá se klopou na klip s klíčkem, pod kterou je větší volná kapsa. Uvnitř pevná podšívka, dvě komory rozdělené zipovou kapsou. V jedné z komor místo (40 x 5 x 28 cm) např. pro notebook 15,6 palců i větší, v druhé je umístěn tzv. oragnizér na propisky, vizitky.. Pojme spoustu složek a dokumentů. Tašku lze zavěsit na držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh délky 44 - 65 cm, který zajistí přijemné nošení na rameni. Váha 2 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein pánská kožená taška Lexington na notebook 15,6 palců a více hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód