Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá

McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá
McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá
5 790 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 32 cm Šířka 40 cm dno 11 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato elegantní, kožená, vysoce kvalitní taška se uzavírá klopou na dva magnety, pod kterou je zipová kapsa, která obsahuje tzv.organizér. Uvnitř podšívka a místo na notebook 15,6" o rozměrech (32 x 5 x 30 cm). Velikost největší komory (36 x 5 x 30). Kromě velkého prostoru pro přenosný počítač, je v tašce spousta oddílů a kapes. Na zadní straně další kapsa na zip. Má nastavitelný ramenní popruh, jeho délku si můžete nastavit dle vašich aktuálních potřeb. Váha 1,6 kg.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein pánská kožená taška San Francesco nejen na notebook 15,6 hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód