Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá

McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá
McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá
7 350 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 30,5 cm Šířka 42 cm dno 14 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Klasická, prostorná taška West Loop, je ideální nejen pro každodenní nošení, ale i na cesty. Je vyrobena z kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. Pojme spoustu dokumentů, knih, složek atd.. Jedna z komor obsahuje místo (40,5 x 5 x 28 cm), které je vyztužené a můžete zde umístit notebook 15,6" palců. Na přední části další větší zipová kapsa, kde je umístěn tzv.organizátor a druhá menší na drobnosti. Možnost rozšíření tašky až o 3 cm, takže při návratu ze školení, kde často obdržíte spoustu nových katalogů či složek, toto oceníte. Na zadní části další kapsa na zip. Tašku lze zavěsit na držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh Comfort Flex délky 36-54 cm, vyroben z napínacího materiálu, zajistí přijemnější nošení tašky na rameni.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein pánská kožená taška West Loop nejen na notebook 15,6 černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód