Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17

McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17
McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17
3 398 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 30,5 cm Šířka 42 cm dno 12,5 cm
Material: Nylon
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Pohodlná, prostorná taška Hubbard nejen na cesty je vyrobena z kvalitního, lehkého nylonu. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor jsou tři volné kapsy a jeden předěl, tím pádem spoustu místa na dokumenty, knihy, složky atd.. Druhá komora (39x5x27cm), je vyztužená ABS a hrubou pěnou, která poskytuje ochranu proti vlhkosti, můžete zde umístit notebook 17" palců. Na přední části jsou tři zipové kapsy. V jedné je umístěn tzv. organizátor. Druhá slouží jako místo pro umístění nápoje a třetí na drobnosti. V zadní části další kapsa na zip. Tašku lze zavěsit na držadlo cestovního kufru. Má dodatkový ramenní popruh.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein pánská taška Hubbard nejen na notebook 17 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód