Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová

McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová
McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová
8 160 Kčs DPH
Barva: Vínová
Velikost: 33 x 15 x 42 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Pokud často cestujete za prací, či pracovními schůzkami, je pro Vás tato taška ideální. Její kouzlo spočívá v tom, že ji můžete nosit na rameni, anebo připevnit na menší vozík na kolečkách a táhnout ji jako kufr a tím ulehčit svým zádům. Tato klasická a přesto elegantní taška na notebook Willowbrook je vyrobena z kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Uvnitř jedna komora, rozdělena zipovou kapsou na dvě části. V jedné je umístěn tzv. organizátor a jedna zipová a volná kapsa. V duhé zesílené místo na notebook 17" o rozměrech (38 x 5 x 30 cm). Na přední straně další kapsa na zip. Bílé prošití tašky. Zadní popruh umožňuje připevnit tašku na vozík. Zvlášť je další obal, který chrání tašku před špatným počasím. Délka úchytů 11 cm, délka pásku na rameno 39 - 41 cm, délka teleskopické ručky 101 cm. Rozměry tašky s vozíkem: 44 x 38 x 24 cm.

Tašku lze vyrobit také v zelené, oranžové, růžové a modré barvě, s delší dobou dodání.

 

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein taška na notebook 17 palců Willowbrook s odepínacím vozíkem vínová ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód