Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá

McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá
McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá
8 160 Kčs DPH
Barva: Modrá
Velikost: 35 x 15 x 41 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Pokud často cestujete za prací, či pracovními schůzkami, je pro Vás tato taška ideální. Její kouzlo spočívá v tom, že ji můžete nosit na rameni, anebo připevnit na menší vozík na kolečkách a táhnout ji jako kufr a tím ulehčit svým zádům. Tato klasická a přesto elegantní taška na notebook La Grande je vyrobena z kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Uvnitř jedna komora, rozdělena zipovou kapsou na dvě části. V jedné je umístěn tzv. organizátor a zipová kapsa. V duhé zesílené místo na notebook 15,6" o rozměrech (31 x 6 x 38 cm). Na přední straně další kapsa na klopu s uzávěrem. Zadní popruhy umožňují připevnit tašku na vozík. Zvlášť je další obal, který chrání tašku před špatným počasím. Délka úchytů 10 cm, délka pásku na rameno 36 - 43 cm, délka teleskopické ručky 102 cm. Rozměry tašky s vozíkem: 47 x 36 x 22,5 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o McKlein taška na notebook La Grande 15,6 s odpínacím vozíkem modrá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód