Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX

Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX
Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX
1 031 Kčs DPH
Barva: Koňak
Velikost: Výška 16,5 cm délka 11,5 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato menší, jednokomorová, kožená taštička VOOC Vintage P12, je odolná a elegantní. Ideální na krátké cyklistické výlety, procházky. Disponuje odepínacím ramenním popruhem a dvěma poutky např. na pásek. Ručně šitá s důrazem na detail. Je vyrobena z kvalitní přírodní kůže a uzavírá se klopou na řemínkový uzávěr, pod kterou je jendna zipová kapsička, jedna kapsička na magnetek a místo na propisku. Váha 0,10 kg. Vhodná pro muže i ženy.

Pokud by jste ji chtěli objednat v barvě tmavě hnědé, černé nebo natur, napište to prosím na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Menší kožená taštička VOOC na pásek nebo rameno Vintage P12 koňak UNISEX ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód