Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá

Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá
Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá
10 453 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 48 x 27 x 40 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Hledáte univerzální cestovní tašku, která na vás zapůsobí svou funkčností, odolností a elegancí. Představujeme Vám tuto tašku Chicago na notebook s odnímatelným vozíkem. Tento produkt je navržen pro ty, kteří velmi často cestují za podnikáním, školenim nebo jsou nuceni jezdit na časté pracovní cesty. Model je také vybaven odnimatelným vozíkovým systémem - můžete tašku připnout na vozík a táhnout ji jako kufr a nebo ji můžete nosit samostatně na rameni. Je vyrobená z kůže. Uvnitř kvalitní podšívka, tři komory. V jedné z komor kapsa na gumku, držák na suchý zip, v druhé je umístěna tříkomorová aktovka z kůže, s organizérem, kterou lze vyndat a nosit ji samostatně, v třetí je místo na notebook do 17" palců o rozměrech (41x7x30cm). Na přední straně větší zipová kapsa s organizérem a jedna menší na drobnosti. Inovativní systém poruhů a zipů, umožňuje připevnění tašky na ostatní cestovní zavazadla. Extra obal chrání tašku před špatným počasím. Ramenní popruh Comfort Flex délky 36-53 cm, robustní rukojeti délky 11 cm, délka teleskopické ručky 101 cm. Váha tašky s vozíkem 5,8 kg, bez vozíku 2,4 kg, váha aktovky 1,3 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Multifunkční kožená pánská taška 3v1 Chicago McKlein černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód