Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Obal na lyže Marbo 63 do 175 cm čenošedý

Obal na lyže Marbo 63 do 175 cm čenošedý
Obal na lyže Marbo 63 do 175 cm čenošedý Obal na lyže Marbo 63 do 175 cm čenošedý Obal na lyže Marbo 63 do 175 cm čenošedý Obal na lyže Marbo 63 do 175 cm čenošedý
1 042 Kčs DPH
Barva: Černošedý
Velikost: Výška 18 cm Šířka 20 cm Délka 175 cm
Material: Nylon D420
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tento lyžařský obal značky Marbo se velmi pohodlně používá. Uzavírá se silným zipem a dvěma popruhy, vyrobeno společností YKK. Je vybaven funkčním držákem na suchý zip, díky kterému jej lze nosit jak na rameni, tak v ruce, podle potřeby uživatele. Obal je určen k nošení lyží do délky 175 cm a lyžařských holí. Jeho vnitřní stěny jsou polstrované měkkou pěnou, díky níž je lyžařské vybavení uvnitř více chráněné proti mechanickému poškození. Lyže a hole jsou připevněny samostatně, aby na sebe během přepravy navzájem nenarážely. Obal má další ventilační otvor pokrytý hustou síťovinou, který slouží k odstranění vlhkosti ze zbytků sněhu na lyžích a hůlkách. Obal je vyroben v kombinaci Nylonu, polyesteru a RIP STOP. Díky těmto materiálům je odolnější vůči vlhkosti, poškození a zároveň lehký i elegantní. Váha 1 kg.  

Hodnocení

Co si myslíte o Obal na lyže Marbo 63 do 175 cm čenošedý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód