Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Ozdobná rytina na tašky BarellyBags

Ozdobná rytina na tašky BarellyBags
Ozdobná rytina na tašky BarellyBags Ozdobná rytina na tašky BarellyBags Ozdobná rytina na tašky BarellyBags Ozdobná rytina na tašky BarellyBags Ozdobná rytina na tašky BarellyBags Ozdobná rytina na tašky BarellyBags Ozdobná rytina na tašky BarellyBags Ozdobná rytina na tašky BarellyBags Ozdobná rytina na tašky BarellyBags Ozdobná rytina na tašky BarellyBags Ozdobná rytina na tašky BarellyBags
599 Kčs DPH
Barva: Dle zadání - standartní k ceně
Velikost: Dle zadání
Dostupnost: do měsíce

Popis

Výrobce může Vámi vybranou aktovku či brašnu ozdobit iniciály, menší grafikou či logem.

Pokud si přejete gravírovat - vykreslit iniciály- pošlete nám písmena, může být i v programu Word. Nebo si můžete vybrat s níže uvedené tabulky. Napište písmeno C a číslici, která je uvedena u písma, které jste si zvolili.

Pokud si přejete gravírovat- vykreslit grafiku- pošlete, nám prosím soubor s největším rozlišením: ai, png nebo jpg. A  myslete na to, že grafika, která má mnoho detailů v malém rozměru, není možné vykreslit. Podrobnosti se nastaví jednotlivě u objednávek.

Jenom chceme upozornit, že gravírování nelze provést u všech typů brašen, tašek a aktovek. Při objednávce Vám napíše náš pracovník, zda u vybraného zboží gravírovat lze, či ne.

Hodnocení

Co si myslíte o Ozdobná rytina na tašky BarellyBags ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód