Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka Arabic Barka Big River černá mat tři komory

Pánská kožená aktovka Arabic Barka Big River černá mat tři komory
Pánská kožená aktovka Arabic Barka Big River černá mat tři komory Pánská kožená aktovka Arabic Barka Big River černá mat tři komory Pánská kožená aktovka Arabic Barka Big River černá mat tři komory
5 265 Kčs DPH
Barva: Černá mat
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 18 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže (usně) a proto zaručuje vysokou životnost a krásný vzhled. Uzavírá se klopou na páskové řemínky s klipem, pod kterou je další volná kapsa. Uvnitř jsou tři komory, na jedné je zipová kapsa. Dále volná kapsička a místo na propisky. Na přední straně logo firmy. Silná rukojeť. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 i notebook 17 palců. Má ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit. Váha o 2 kg. Vyrábí se i v barvě kaštanově hnědé.

Lze vyrobit v rozměru 42 X 32 X 22 cm za 5 938,- Kč.

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý výrobek je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i rozměr napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka Arabic Barka Big River černá mat tři komory ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód