Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev

Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev
Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev
4 009 Kčs DPH
Barva: Barka Hnědá
Velikost: Šířka 36 cm Výška 27 cm Dno 13 cm
Material: Pravá kůže-vysoce kvalitní useň
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je šitá z vysoce kvalitní pravé kůže. Je nejen odolná, ale i elegantní. Uvnitř jsou dvě tuhé komory rozdělené zipovou kapsou, do kterých uložíte různé dokumenty i notebook běžných rozměrů, menší volná kapsa a úchyty na propisky. Uzavírá se klopou na řemínky s klipy, pod kterou jsou další dvě uzavíratelné kapsy. Na zadní části je další zipová kapsa. Ve středu béžové, kožené obložení (volitelně na přání může být černé). Má odepínací, ramenní, nastavitelný popruh 140 až 150 cm. Pozor!!! Náramník není v ceně a lze dokoupit za 80 Kč. Logo na přední straně. Vyrábí se také v barvách: černá, kaštanově hnědá a tmavý kamel. Viz obrázky. Váha 1,3kg.

Také se vyrábí ve velikostech:

Velká 39x29x15 cm za 4 120,- XXL 42x31x15cm za 4 504,- Kč.

Upozornění !

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Zvláště u světlejších odstínů. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka Arabic Barka hnědá vintage a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód