Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem

Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem
Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem
4 599 Kčs DPH
Barva: Barka Hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 12 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobená z vysoce kvalitní kůže. Má zajímavou barvu. Je velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na páskové řemínky s klipem, pod jedním z nich je další uzavřená kapsa. Uvnitř je jedna komora, rozdělena zipovou kapsou na dvě části, dále kapsy na dokumenty, vizitky či pera. Na přední straně logo a na zadní straně kapsa na zip. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 a u větších velikostí i notebook. Má ramenní, nastavitelný popruh. Vyrábí se v barvách: Kaštanově hnědá, tmavý kamel a černá polomatná. Váha od 1,2 kg.

Také se vyrábí ve velikostech: Střední 36x 27x10 cm za 4 304,- XXL 42x31x13 cm za 5 032,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter.  Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Atakama Barka hnědá s úchytem ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód