Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago černá

Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago černá
Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago černá Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago černá Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago černá Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago černá
3 338 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 36 cm Výška 27 cm Dno 10 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z vysoce kvalitní kůže (usně). Uzavírá se klopou na páskové řemínky s klipem, pod kterou je další kapsa. Uvnitř dvě komory rozdělené zipovou kapsou, na dvě části. Dále uvnitř zipová kapsička, volná kapsička a místa na propisky. Na přední straně logo firmy. Na zadní další kapsy. Ve středu je bavlněné polstrování s prvky kůže. Umístíte do ní dokumenty, u větších velikostí i notebook standardních rozměrů. Ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit. Váha od 1,2 kg. Vyrábí se také v barvě barka hnědá - viz obrázek kůže.

Také se vyrábí ve velikostech:  Velká 39x 29x12 cm za 3 523,- Kč  XXL 42,5 x31x12 cm za 3 683,- Kč.

Upozornění !

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý výrobek je originál a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód