Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago kaštanově hnědá

Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago kaštanově hnědá
Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago kaštanově hnědá Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago kaštanově hnědá Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago kaštanově hnědá Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago kaštanově hnědá Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago kaštanově hnědá
3 799 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 36 cm Výška 27 cm Dno 10 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobená z vysoce kvalitní, hladké kůže (usně). Uzavírá se klopou na páskové řemínky s klipem, pod kterou je další kapsa. Uvnitř dvě komory rozdělené zipovou kapsou, na dvě části. Dále uvnitř zipová kapsička, volná kapsička a místa na propisky. Na přední straně logo firmy. Na zadní další kapsy. Ve středu je bavlněné polstrování s prvky kůže. Umístíte do ní dokumenty, u větších velikostí i notebook standardních rozměrů. Ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit. Váha od 1,2 kg. 

Upozornění !

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý výrobek je originál a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Chicago kaštanově hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód