Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev
4 649 Kčs DPH
Barva: Černá matná
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 15 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobená z vysoce kvalitní, matné, celozrnné kůže. Je velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na řemínkové pásky s klipem, pod kterou jsou další dvě kapsy. Uvnitř jsou dvě komory, rozdělené zipovou kapsou a kapsička na drobnosti. Ve středu kožené obložení (volitelně na přání může být černé). Na přední straně logo firmy. Na zadní části zipová kapsa. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 i notebook. Ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit. Váha 1,3 až 1,8kg. Vyrábí se v barvách: Tmavý kamel, kaštanově hnědá a barka hnědá.

Také se vyrábí ve velikostech:

Velká 36 X 27 X 13 cm za 4 336,- XXL 42 X 31 X 15 cm za 5 062,- Kč.

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý výrobek je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark černá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód