Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev
4 504 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 36 cm Výška 27 cm Dno 13 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobená z vysoce kvalitní kůže. Je velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na řemínkové pásky s klipem, pod kterou jsou další dvě kapsy. Uvnitř jsou dvě komory, rozdělené zipovou kapsou, volná kapsa a místem na propisky. Ve středu kožené obložení (volitelně na přání může být černé) Na přední straně logo firmy, v zadní části zipová kapsa. Umístíte do ní dokumenty formátu A4 i notebook. Má ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit a pevnou rukojeť. Váha 1,3 kg. Vyrábí se v barvách: Černá, tmavý kamel a barka hnědá.

Také se vyrábí ve velikostech:

Velký 39x 29x15 cm za 4 614,- Kč XXL 42x31x15 cm za 5 044,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark Pasy Lux kaštanově hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód