Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark tříkomorová kaštanově hnědá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark tříkomorová kaštanově hnědá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark tříkomorová kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark tříkomorová kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark tříkomorová kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark tříkomorová kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark tříkomorová kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark tříkomorová kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark tříkomorová kaštanově hnědá a více barev
4 944 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 18 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobená z vysoce kvalitní, přírodní, hovězí kůže. Je tuhá a odolná. Uzavírá se klopou na řemínkové pásky s klipem, pod kterou jsou další dvě kapsy. Uvnitř tři komory, rozdělené zipovou kapsou. Ve středu kvalitní kožené obložení, volné kapsičky a místo na propisky. Na přední straně logo firmy. Na zadní části zipová kapsa. Umístíte do ní dokumenty formátu A4 i notebook do 15,6". Silná rukojeť a ramenní, nastavitelný popruh délky 130 až 150 cm, který lze odpojit. Vyrábí se v barvách: Tmavý kamel, černá mat a barka hnědá.

Také se vyrábí ve velikostech:

XXL 42x31x19 cm za 5 377,- Kč. Pojme notebook do 17,3".

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý výrobek je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Dark tříkomorová kaštanově hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód