Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Deep černá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Deep černá a více barev
Akce
Pánská kožená aktovka BarellyBags Deep černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Deep černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Deep černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Deep černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Deep černá a více barev
3 150 Kčs DPH
Barva: Barka hnědá vintage
Velikost: Šířka 32 cm Výška 26 cm Dno 10 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem

Popis

Aktovka je šitá z vysoce kvalitní horní kůže. Je nejen velmi odolná, ale i elegantní. Uvnitř jedna tuhá komora s kapsou. Uzavírá se klopou na řemínky s klipy, pod kterou je menší kapsa na zip. Také na zadní straně je zipová kapsička. Má ramenní, nastavitelný popruh. Váha 1 až 1,7 kg.  Logo na přední straně. Vyrábí se také v barvách: černá mat, barka hnědá, kaštanově hnědá a tmavý kamel.

Také se vyrábí ve velikostech:

Střední 36 X 27 X 10cm za 3 938,- Kč Velký 39 X 29 X 12 cm za 4 334,- XXL 42 X 31 X 12 cm za 4 688,- Kč.

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost prosím napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Původní cena 3 644,- Kč. Poslední kus za tuto cenu, pouze v černé barvě !

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Deep černá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód