Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev
2 704 Kčs DPH
Barva: Tmavě hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 m Dno 11 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je šitá z vysoce kvalitní pravé usně, měkčí, efekt starší kůže. Uvnitř jedna komora, do které uložíte různé dokumenty formátu A4 a u větších rozměrů i notebook, dále obsahuje i volné kasičky např. na telefon. Uzavírá se klopou na řemínkové klipy, pod kterou jsou dvě volné kapsy. Na zadní části zipová kapsa. Ve středu béžové, kožené prvky obložení. Má ramenní, nastavitelný popruh. Logo na přední straně. Váha 1kg. Výhodou této aktovky je lehkost. Kupují ji ženy i muži. Vyrábí se také v barvách: hořká čokoláda a rudá. Viz obrázky.

Také se vyrábí ve velikostech:

Střední 36x27x10 cm za 2 674,- XXL 42x31x12cm za 3 319,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags El Paso tmavě hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód