Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev
4 240 Kčs DPH
Barva: Tmavý kamel
Velikost: Šířka 39 cm Výška 31 cm Dno 13 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z vysoce kvalitní kůže, je ideální pro muže a ženy, kteří ocení originalitu a styl. Uzavírá se pevným zipem. Uvnitř jsou dvě komory rozdělené zipovou kapsou, volné kapsičky a kapsičky na drobnosti. Aktovka pojme notebook i spoustu potřebných dokumentů. Na přední straně jsou dvě kapsy, které se uzavírají řemínkovými pásky. Na zadní straně další zipová kapsička. Aktovka je pevná a dobře drží tvar. Má silné rukojeti a odepínací, ramenní popruh. Váha 1,3 Kg.

Vyrábí se také v barvě kaštanově hnědé. Lze vyrobit i ve velikosti: XXL 42x31x13 cm za 4 669,- Kč.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Floryda tmavý kamel a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód