Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Funny tmavý kamel a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Funny tmavý kamel a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Funny tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Funny tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Funny tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Funny tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Funny tmavý kamel a více barev
2 549 Kčs DPH
Barva: Tmavý kamel
Velikost: Šířka 20 cm Výška 24 cm Dno 6 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Taška je vyrobena z vysoce kvalitní kůže (horní). Je elegantní a odolná. Uvnitř jedna tuhá komora s kapsou na drobnosti. Uzavírá se klopou, s řemínkovým páskem na klip. Na zadní části je zipová kapsa. Ramenní, nastavitelný popruh. Váha od 0,5 kg. Vyrábí se i v barvách: Barka hnědá, černá mat a kaštanově hnědá. Kupují ženy i muži.

Také se vyrábí ve velikostech: Velká 25 x 31 x 8 cm za 2 844,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Funny tmavý kamel a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód