Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Gentle Black černá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Gentle Black černá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Gentle Black černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Gentle Black černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Gentle Black černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Gentle Black černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Gentle Black černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Gentle Black černá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Gentle Black černá a více barev
4 422 Kčs DPH
Barva: Černá polomatná
Velikost: Šířka 36 cm Výška 27 cm Dno 13 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z vysoce kvalitní kůže (usně). Velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na klipy, pod kterou je kapsa. Uvnitř dvě komory, na jedné je zipová kapsa, dále volná kapsa a místa na propisky. Na přední straně logo firmy. Ve středu polstrované, béžové, kožené obložení (volitelně na přání zákazníků, lze použít černé kožené obložení). Vložíte do ní dokumenty formátu A4. Na zadní straně volná kapsa. Ramenní, odepínací, nastavitelný popruh a pohodlná rukojeť. Náramník zdarma. Váha od 1,5 kg. Vyrábí se i v barvách: Tmavý kamel a kaštanově hnědé.

Také se vyrábí ve velikostech: Velký 39x29x15 cm za 4688,- XXL 42x31x15 cm za 5 121,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Gentle Black černá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód