Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev
4 501 Kčs DPH
Barva: Tmavý kamel
Velikost: Šířka 39 cm Výška 31 cm Dno 13 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka Georgia je kombinací klasiky a modernity. Ideální pro ženy a muže, kteří oceňují unikátní a jedinečný design, je vyrobena z kvalitní přírodní kůže. Aktovka snadno pojme dokumenty formátu A4 i notebook. Uzavírá se zipem. Uvnitř dvě komory rozdělené zipovou kapsou, dále dvě volné kapsy na telefon, nebo drobnosti. Pevné rukojeti a odepínací, nastavitelný popruh. Váha od 1,3 Kg. Vyrábí i v barvách: Černá polomatná, kaštanově hnědá a barka hnědá.

Také se vyrábí ve velikostech:  XXL 42x31x13 cm za 4 944,- Kč

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Georgia tmavý kamel a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód