Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí

Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí
Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí
4 019 Kčs DPH
Barva: Tmavý kamel
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 15 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobená z vysoce kvalitní kůže (usně). Je velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na páskové řemínky s klipem, pod kterou je větší, volná kapsa. Uvnitř jsou dvě komory, rozdělené zipovou kapsou. Dále kožené obložení, volná kapsa a místa na propisky. Na přední straně logo firmy (po domluvě i bez loga) a na zadní straně kapsa na zip. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 a u větších velikostí i notebook 15“. Na zadní straně zipová kapsička. Ramenní, nastavitelný popruh a silná rukojeť. Váha 1,3 kg až 2 kg. Vyrábí se i v barvě černá polomatná, barka hnědá a kaštanově hnědá.

Také se vyrábí ve velikostech:

Velká 36 X 27 X 13 cm za 4 009,- Kč XXL 42 X 31 X 15 cm za 4 504,- Kč

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Grand Brown New tmavý kamel a více velikostí ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód