Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Intense kaštanově hnědá více velikostí

Pánská kožená aktovka BarellyBags Intense kaštanově hnědá více velikostí
Pánská kožená aktovka BarellyBags Intense kaštanově hnědá více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Intense kaštanově hnědá více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Intense kaštanově hnědá více velikostí
4 009 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 15 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je šitá z vysoce kvalitní pravé kůže, nerovnoměrně zbarvená. Je nejen odolná, ale i elegantní. Uvnitř dvě tuhé komory rozdělené zipovou kapsou, do kterých uložíte různé dokumenty a u větších rozměrů i notebook běžných rozměrů, dále volné kapsičky na drobnosti. Uzavírá se klopou na řemínkové klipy, pod kterou jsou další dvě kapsy na uzávěr. Na zadní části další zipová kapsa. Ramenní, nastavitelný popruh 140 až 150 cm. Váha od 1 až 1,8 kg. Pozor!! Náramník není ve standardu tašky (viz obrázek), lze dokoupit za 80 Kč.

Také se vyrábí ve velikostech:

Malá 32 X 26 X 10 cm za 3 589,- Kč Střední 36 X 27 X 13 cm za 3 799,- XXL 42 X 31 X 15 cm za 4 394,- Kč.

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Intense kaštanově hnědá více velikostí ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód