Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko barka hnědá s kapsami

Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko barka hnědá s kapsami
Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko barka hnědá s kapsami Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko barka hnědá s kapsami Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko barka hnědá s kapsami Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko barka hnědá s kapsami
4 312 Kčs DPH
Barva: Barka hnědá vintage
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 11 cm
Material: Pravá kůže-vysoce kvalitní useň
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Tato designová aktovka je vyrobená z vysoce kvalitní kůže, s matnou strukturu a je velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na páskové řemínky, pod kterou jsou další kapsičky na cvočky. Za příplatek 100 Kč lze páskové řemínky doplnit na klipové uzávěry, jako na uvedených fotografiích. Uvnitř dvě komory rozdělené zipovou kapsou a volné kapsy na drobnosti. Na přední straně logo firmy. Silná rukojeť. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 i notebook 15“. Má ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit. Váha od 1,4 kg.

Lze vyrobit také ve velikosti: XXL 42,5 X 31 X 12 cm za 4 642,- Kč

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturou stejný, jako je např. na fotografii.

Velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko barka hnědá s kapsami ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód