Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko černá mat

Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko černá mat
Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko černá mat Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko černá mat Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko černá mat Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko černá mat Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko černá mat Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko černá mat Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko černá mat
4 019 Kčs DPH
Barva: Černá matná
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 11 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Tato designová aktovka je vyrobená z vysoce kvalitní kůže. Má originální nepravidelnou kůži, je velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na páskové řemínky. Za příplatek 100 Kč lze páskové řemínky doplnit na klipový uzávěr. Uvnitř dvě komory, které jsou rozděleny zipovou kapsou a kapsa na drobnosti. Na přední straně logo firmy. Silná rukojeť. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 i notebook 15“. Má ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit. Váha 1,4 kg.

Lze vyrobit také ve velikosti: XXL 42 X 31 X 12 cm za 4 398,- Kč

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky- jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturou stejný, jako je např. na fotografii.

Velikost i případnou změnu uzávěru napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko černá mat ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód