Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko New kaštanově hnědá tři komory

Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko New kaštanově hnědá tři komory
Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko New kaštanově hnědá tři komory Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko New kaštanově hnědá tři komory Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko New kaštanově hnědá tři komory Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko New kaštanově hnědá tři komory Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko New kaštanově hnědá tři komory Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko New kaštanově hnědá tři komory Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko New kaštanově hnědá tři komory
4 669 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 18 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Tato designová aktovka je vyrobená z vysoce kvalitní kůže. Má matnou, strukturu a je velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na páskové řemínky, pod kterou jsou další dvě kapsy. Za příplatek 100 Kč lze páskové zapínání doplnit o klipové uzávěry. Uvnitř jsou tři komory, dvě jsou rozdělené zipovou kapsou a volná kapsa na drobnosti. Na přední straně logo firmy. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 i notebook 15“. Má ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit. Váha od 2 kg.

Tašku lze vyrobit také ve velikosti XXL 42,5 X 31 X 20 cm za 5 049,- Kč

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky- jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturou stejný, jako je např. na fotografii.

Velikost nebo případnou změnu zapínání napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko New kaštanově hnědá tři komory ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód