Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko tmavý camel s kapsami

Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko tmavý camel s kapsami
Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko tmavý camel s kapsami Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko tmavý camel s kapsami Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko tmavý camel s kapsami Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko tmavý camel s kapsami Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko tmavý camel s kapsami
4 312 Kčs DPH
Barva: Tmavý camel
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 11 cm
Material: Pravá kůže-vysoce kvalitní useň
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Tato designová aktovka je vyrobená z vysoce kvalitní kůže, s matnou strukturu a je velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na páskové řemínky, pod kterou jsou další kapsičky na cvočky. Za příplatek 100 Kč lze páskové řemínky doplnit na klipové uzávěry. Uvnitř dvě komory rozdělené zipovou kapsou a volné kapsy na drobnosti. Na přední straně logo firmy. Silná rukojeť. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 i notebook 15“. Má ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit. Váha od 1,4 kg.

Lze vyrobit také ve velikosti: XXL 42,5 X 31 X 12 cm za 4 642,- Kč

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturou stejný, jako je např. na fotografii.

Velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Maroko tmavý camel s kapsami ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód