Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico dvoukomorové a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico dvoukomorové a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico dvoukomorové a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico dvoukomorové a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico dvoukomorové a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico dvoukomorové a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico dvoukomorové a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico dvoukomorové a více barev
4 334 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 36 cm Výška 27 cm Dno 13 cm
Material: Pravá kůže-vysoce kvalitní useň
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z pravé, matné, hrubé, přední kůže. Je nejen velmi odolná, ale i elegantní. Uvnitř dvě komory, rozdělené zipovou kapsou, kapsičky na telefon a místa na propisky. Uzavírá se klopou na řemínkový klip, pod kterou jsou další volné kapsy. Má ramenní, nastavitelný popruh. Pojme dokumenty formátu A4 a u větších velikostí notebook. Váha od 1,4 kg. Logo na přední straně. Můžete ji také zakoupit i v barvě kaštanově hnědé, tmavý kamel a barka hnědá. K aktovce lze na přání došít horní úchyt za 250,- Kč.

Také se vyrábí ve velikostech:

Malá 32x26x10cm za 4 186,- Kč  Větší 39x29x15cm za 4 649,- XXL 42x31x15cm za 5 003,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico dvoukomorové a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód