Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico New tmavý kamel více velikostí

Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico New tmavý kamel více velikostí
Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico New tmavý kamel více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico New tmavý kamel více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico New tmavý kamel více velikostí Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico New tmavý kamel více velikostí
4 009 Kčs DPH
Barva: Tmavý kamel
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 11 cm
Material: Pravá kůže-vysoce kvalitní useň
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobená z pravé, tuhé, přední kůže. Je nejen velmi odolná, ale i elegantní. Uvnitř je jedna pevná komora s větší kapsou a dále místo na psací potřeby a drobnosti. Uzavírá se klopou na řemínkový klip, pod kterou jsou další volné kapsy. Má ramenní, nastavitelný popruh. Pojme dokumenty formátu A 4 a u větších velikostí notebook. Váha od 1,2 kg. Logo na přední straně.

Také se vyrábí ve velikostech:

Malá 32 X 25 X 9 cm za 3 589,- Kč Střední 36 X 27 X 10 cm za 3 799,- XXL 42 X 31 X 12 cm za 4 394,- Kč

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Mexico New tmavý kamel více velikostí ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód