Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Original Brown rudá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Original Brown rudá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Original Brown rudá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Original Brown rudá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Original Brown rudá a více barev
2 962 Kčs DPH
Barva: Rudá - ostění
Velikost: Šířka 32 cm Výška 26 cm Dno 10 cm
Material: Pravá přírodní kůže, ostění
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je šitá z vysoce kvalitní pravé usně, není tak tuhá, s ostěním. Uvnitř jedna komora, do které uložíte různé dokumenty formátu A4, u větších rozměrů i notebook. Uzavírá se klopou na řemínkové klipy, pod kterou je kapsa na zip. Na zadní části další zipová kapsa. Ve středu podšívka s kapsou na zip, kapsami na drobnosti a místem na propisky. Ramenní, nastavitelný popruh. Výhodou této aktovky je lehkost. Kupují ji ženy i muži. Dodatečně lze došít rukojeť za 230,- Kč.

Také se vyrábí ve velikostech:

Střední 36x27x10cm za 3 219,- Kč  Větší 39x29x11 cm za 3 526,- XXL 42,5x31x12cm za 3 959,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou velikost i barvu napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Original Brown rudá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód