Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev
4 482 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 18 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže (usně) a proto zaručuje vysokou životnost a krásný vzhled. Uzavírá se klopou na páskové řemínky s klipem, pod kterou je další otevřená kapsa. Uvnitř jsou dvě komory rozdělěné zipovou kapsou a volná kapsička. Na zadní straně kapsa. Na přední straně logo firmy. Silná rukojeť. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 i notebook. Má ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit. Váha od 1,7 kg. Vyrábí se i v barvě: černé mat, barka hnědá a tmavý kamel.

Může být i velikost XXL 42 x 31 x 19 cm za 4 917,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Orinoko kaštanově hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód