Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev
4 644 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 15 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z vysoce kvalitní kůže (usně). Velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na páskové řemínky s klipem, pod kterou je další větší kapsa. Uvnitř jsou dvě komory, na jedné z nich zipová kapsa a kapsičky na drobnosti. Na přední straně logo firmy. Ve středu kožené obložení. Umístíte do ní dokumenty i notebook standardních rozměrů. Pevná rukojeť a ramenní, nastavitelný popruh 140 až 150cm, který lze odpojit. Váha 1,5 kg. Vyrábí se v barvách: Tmavý kamel, černá mat a barka hnědá.

Vyrábí se také ve velikosti XXL 42,5x31x15cm za 5 377,- Kč

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags River Slim kaštanově hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód