Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Simple Elegance kaštanově hnědá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Simple Elegance kaštanově hnědá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Simple Elegance kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Simple Elegance kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Simple Elegance kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Simple Elegance kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Simple Elegance kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Simple Elegance kaštanově hnědá a více barev
4 757 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 10 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže (horní usně). Velmi elegantní, silná, prostorná a odolná. Uzavírá se zipem. Uvnitř zipová kapsa a kapsičky na drobnosti. Dvojité rukojeti s kůže. Vložíte do ní dokumenty i notebook. Ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit. Váha 1kg. Vyrábí se v barvách: černá polomatná a barka hnědá.

Vyrábí se také ve velikosti: 42x30x11 cm za 5 062,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Simple Elegance kaštanově hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód