Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Sydney kaštanově hnědá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Sydney kaštanově hnědá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Sydney kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Sydney kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Sydney kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Sydney kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Sydney kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Sydney kaštanově hnědá a více barev
5 905 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 18 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z vysoce kvalitní, přírodní kůže. Je velmi silná a odolná. Uzavírá se klopou na páskové řemínky s klipem, pod kterou jsou další kapsy na uzávěr. Dále obsahuje tři velké komory, přičemž střední je širší než ostatní dvě komory, což je ideální pro přenos termosky či jiných širších předmětů. Uvnitř zipová kapsa, dále úchyty na propisky a kapsa na telefon či drobnosti. Na přední straně logo firmy. Na zadní straně velká volná kapsa. Silná rukojeť. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4, notebook do 15 palců a u rozměru XXL notebook do 17 palců. Má ramenní, nastavitelný popruh 140 až 150cm, který lze odpojit. Váha 2,5 kg. Lze vyrobit také v barvě černé a barka hnědá.

Velikost XXL 42 X 31 X 22 cm za 6 200,- Kč.

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Sydney kaštanově hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód