Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabaka Limited barka hnědá a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabaka Limited barka hnědá a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabaka Limited barka hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabaka Limited barka hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabaka Limited barka hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabaka Limited barka hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabaka Limited barka hnědá a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabaka Limited barka hnědá a více barev
4 199 Kčs DPH
Barva: Barka hnědá vintage
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 12 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z vysoce kvalitní, přírodní kůže. Tento model je velký, tuhý a prostorný. Je stejný jako model Tabaka, ale má navíc dvě boční kapsičky na cvoček. Uzavírá se klopou na řemínkové pásky s klipem, pod kterou jsou další dvě kapsy na uzávěr. Uvnitř podšívka, jedna komora se zipovým předělem a kapsami na drobnosti. Na přední straně logo firmy. Na zadní části zipová kapsa. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 i notebook. Má ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit a vrchní držadlo. Vyrábí se i v barvách: Černá matná, kaštanově hnědá a tmavý kamel.

Také se vyrábí ve velikostech: Střední 36 X 27 X 10 cm za 4 019,- Kč, XXL 42,5 X 31 X 12 cm za 4 678,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter.  Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Barvu i velikost prosím napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabaka Limited barka hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód