Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabasco ruda a více barev

Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabasco ruda a více barev
Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabasco ruda a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabasco ruda a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabasco ruda a více barev Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabasco ruda a více barev
2 914 Kčs DPH
Barva: Rudě hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 11 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Tato brašna je určená ke každodennímu nošení. Je vyrobena z přírodní, hovězí kůže, voskované. Kůže není na omak hladká, je trošku drsnější v tzv. Old stylu. Tento barevný odstín přechází mezi hnědou, červenou a barvy třešně. Uzavírá se klopou s řemínkovýma přezkami na klipy, pod kterou jsou další dvě kapsy na uzávěr. Uvnitř látková podšívka (musí být), jedna komora s kapsami na drobnosti. Vložíte do ní dokumenty formátu A 4. U větších velikostí pojme notebook standardních rozměrů. Na zadní části zipová kapsa. Ramenní, nastavitelný popruh délky 140 až 150 cm. Je velmi elegantní, lehká a jedinečná. Váha od 1kg. Vyrábí se také v barvách: Brunatně hnědá - old styl - odstíny světle hnědé, hořká čokoláda- odstín až do černa.

Také se vyrábí ve velikostech:

Malá 32 X 26 X 10cm za 2 674,- Střední 36 X 27 X 10cm za 2 764,- XXL 42,5 X 31 X 12cm za 3 489,- Kč

Upozornění! Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka BarellyBags Tabasco ruda a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód