Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá

Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá
Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá
2 450 Kčs DPH
Barva: Tmavě hnědá
Velikost: Výška 32 cm Šířka 40 cm Dno 15 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíů
Dostupnost: do týdne

Popis

Pánská aktovka Loris Vero Stilo byla vyrobena z nejkvalitnější, přírodní kůže. Uzavírá se klopou na klip, s klíčkem, pod kterou je větší volná kapsa s tzv. pořadačem na propisky, vizitky, telefon atd.. Obsahuje tři prostorné komory, které pojmou spoustu dokumentů, složek a knih formátu A 4. Jedna z komor, která se uzavírá zipem, je speciálně vyztužena pěnkou a slouží pro uložení notebooku. Na zadní straně další zipová kapsička. Aktovku můžete nosit na rameni, díky pevnému popruhu délky 100 cm, nebo v ruce. Kování v barvě starého zlata. Váha 1,9 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka Loris tmavě hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód