Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá

Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá
Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá
3 655 Kčs DPH
Barva: Tmavě hnědá
Velikost: Šířka 40 cm Výška 30 cm Dno 11 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato aktovka značky Marco Mazzini je vyrobena z prémiové hovězí kůže - rostlinná kůže - vyčiněné rostlinnými přísadami bez syntetických přísad! Díky přirozenému voskovaní, je viditelný jemný lesk, který dodává aktovce eleganci a individuální charakter. Takový proces opalování zaručuje trvanlivost kůže a její životnost. Během používání získá kůže ušlechtilý vzhled. Aktovka je především ideálním řešením pro muže, kteří oceňují nadčasovost a spolehlivost. Uvnitř dvě prostorné přihrádky např. na notebook ( max. rozměry notebooku 40 x 32 cm) a uprostřed další přepážka na zip. Uvnitř přední komory je organizér na pera, telefon a karty. Aktovka se uzavírá zipem a klopou na zámeček, pod kterou je zipová kapsa. Na zadní straně je další uzavřená kapsa na praktické dokumenty. Stabilní rukojeť pro nošení v ruce.  Mosazné kování. Obsahuje dlouhý odepínací popruh délky 134 cm a kovové hroty chránící dno tašky před poškozením. Váha 1,5 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka Marco Mazzini Leonardo tmavě hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód